KONST / Litografier / Färglitografi 14652170
nr 1465 2170
Karl Mårtens
(f. 1956), Sverige
Signerad, numrerad 126/175. Färglitografi. Bladets mått: 63x67cm, yttermått inklusive ram: 74x79cm
Karl Mårtens, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:25:28
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
2.200 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr